З 6 квітня 2021 року почне функціонувати клініко-діагностична лабораторія при Божківській АЗПСМ

Дата: 30.03.2021 13:35

Сучасна Божківська АЗПСМ обладнана усім необхідним відповідно до табелю оснащення, затвердженого МОЗ, підведено усі комунікації. Лабораторія оснащена сучасними аналізаторами крові та сечі (автоматичний гематологічний та напівавтоматичний біохімічний) та буде виконувати обстеження сільського населення.

Все обладнання було придбане за ініціативи сільського голови Євгена Бови з залученням благодійних коштів.

Перелік досліджень, що виконуватимуться в лабораторії: загальноклінічні, гематологічні, біохімічні з використанням сучасних реактивів та тест-систем фірми Farmasco.

У лабораторії дотримуються постійного внутрішнього контролю якості за основними необхідними методами.

Актуальна інформація для пацієнтів

Забір крові буде проводиться з 8-00 до 10-00 години у приміщеннях Божківської, Новоселівської та Рунівщинської АЗПСМ  у вівторок, четвер та суботу (безкоштовно).

При собі необхідно мати направлення від сімейного лікаря, маску та бахіли.