22 березня відбулася апаратна нарада Новоселівської сільської ради

Дата: 22.03.2021 14:45

На нинішній нараді намітили комплекс нагальних питань, які потребують вирішення.

Сільський голова акцентував увагу на необхідності підготовки всіх служб виконавчого комітету до проведення засідання виконкому 23.03.2021 року та чергової сесії сільської ради.

Окрім того, ключовим моментом наради стало питання підготовки до двомісячника чистоти по громаді та проведення толок разом з громадянами для наведення благоустрою в громаді до великодніх свят.

Зокрема, узгодили найближчі організаційні дії, а саме:

- планування і розмітка територій під паркові зони у селах Новоселівка і Божківське;

- комісійна робота інспекції з благоустрою в населених пунктах громади протягом цього і наступного тижня з метою виявлення порушників, що засмічують територію, складення протоколів про адміністративні правопорушення та накладення штрафів;

- складання графіка проведення толок з прибирання населених пунктів;

- складення графіку благоустрою територій кладовищ, їх огородження, встановлення столів;

- інвентаризація кіосків, використання земельних ділянок під ними, прийняття рішення про демонтаж тих кіосків, які не мають відповідних дозвільних  документів;

- визначення місць розміщення павільйонів для зупинок громадського транспорту (10 од.);

Окреме доручення Євген Юрійович надав щодо створення громадської ради і молодіжної ради; закінчення організаційних процедур створення релігійної організації громади; організації роботи «Автолавки» для продажу продуктів харчування у селі Петрашівка.

Голова сільської ради Євген Бова наголосив, що наша громада наразі перебуває в помаранчевій зоні. Проте, зважаючи на тенденції швидкого росту рівня захворюваності, вчергове закликав дотримуватися заходів безпеки. В свою чергу, працівники Місцевої пожежної охорони Новоселівської сільської ради з минулого тижня почали заходи з дезінфекції громадських місць громади.