Черговий акт вандалізму на території громади

Дата: 18.03.2021 16:35

Шановні мешканці громади, сьогодні, на жаль, продовжились по громаді акти вандалізму!

Фото без опису Фото без опису

Під час огляду колонки в селі Новоселівка, було виявлено, що «шановними добродіями» навмисно зламано кран! Комусь дуже недовподоби, щоб мешканці мали доступ до води! Окрім того виявили, що такими ж «шановними добродіями» сьогодні було вкрадено з огорожі свердловини близько 30 метрів нового забору! Про дані факти негайно повідомили поліцію, працює слідчо-оперативна група! Прошу всіх небайдужих повідомити про будь-які відомі факти, зокрема, в кого сьогодні з’явилася «нова огорожа»!

Виконавчий комітет Новоселіської сільської ради та КП «Турбота» звертаються до мешканців громади із проханням поважати працю інших та привчати себе до цивілізованої поведінки.

В разі, якщо Ви стали свідками актів вандалізму, просимо повідомити за наступним телефонами гарячої лінії:

(0532) 55-42-37   або   +38(099) 044-95-80