Закладам освіти у «жовтій» та «помаранчевій» зонах рекомендують посилити карантинні обмеження

Дата: 16.03.2021 19:00

Такі рекомендації надає Міністерство освіти і науки та Міністерство охорони здоров’я. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

У цих зонах рекомендують переводити на дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Сергій Шкарлет пише, що ці обмеження варто застосовувати в областях, містах та селах, де епідемічні пороги на грип та ГРВІ перевищують норму, а також там, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби.

Наразі для закладів освіти діють такі карантинні обмеження:

• забороняється відвідувати заклади освіти дітям/учнями/студентами, якщо на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів та персоналу закладу;
  • забороняється проводити в закладах освіти масові заходи за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів.

На території областей, які знаходяться у «червоній» зоні, забороняється відвідування закладів освіти, крім відвідування дитячих садків, спеціальних закладів освіти та 1-4 класів шкіл.Нагадаємо, весняні канікули для полтавських школярів триватимуть з 22 по 28 березня.