Участь в обласному семінарі-практикумі «Про охорону нематеріальної культурної спадщини. Основні поняття»

Дата: 16.03.2021 11:20

З метою підвищення кваліфікації, рівня обізнаності стосовно важливості покращення роботи зі збереження та охорони нематеріальної культурної спадщини, завідуючі Терентіївської та Кованьківської бібліотек-філіалів відділу культури, молоді, спорту та туризму Новоселівської сільської ради взяли участь в обласному семінарі-практикумі «Про охорону нематеріальної культурної спадщини. Основні поняття».

Захід організовано та проведено КУ «Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради. Вдячні організаторам за змістовні майстер-класи та практичні заняття, за цікаве спілкування з однодумцями і можливість збагатитися новими знаннями.