Оновлюємо книжкові фонди бібліотечних закладів за рахунок участі у конкурсах

Дата: 10.03.2021 11:15

Поспішаємо поділитися приємною новиною: 9 березня 2021 р. ми отримали понад 60 книг для Новоселівської сільської бібліотеки!

Цього разу заявка, подана Агенцією місцевого розвитку, здобула перемогу у конкурсі "Що віддав – то твоє", організованого благодійною Фундацією Дарини Жолдак. Перелік книжкових надходжень.

З переліком усіх переможців можна ознайомитися за посиланням:  http://surl.li/nelr

Фото без опису Фото без опису

Наразі книги обліковуються, знаходять свої місця на поличках і чекають своїх читачів!

Нагадаємо, що в нашій громаді функціонує п’ять бібліотек. Дві з них – Новоселівська і Рунівщинська – за грантові кошти перетворені на бібліотечні простори європейського зразка. Тепер тут вирує життя – збираються гуртківці, проводяться семінари, лекції і квести, репетиції творчих колективів, знімаються креативні відео сюжети. Наразі ми працюємо над тим, щоб у бібліотеках з’явилися новенькі сучасні книги для читачів різного віку. Для цього звертаємося до благодійних організацій, організовуємо періодичні акції «Подаруй книгу бібліотеці» та приймаємо участь у різноманітних конкурсах.