Пам'яті Великого Кобзаря присвячується...

Дата: 09.03.2021 17:29

Традиційно 09 березня вшановуємо річницю від Дня Народження відомого українського поета, письменника, художника і громадського діяча, видатного українського генія, борця і щирого патріота, людину, талант якої важко переоцінити, щирого сина України Тараса Григоровича Шевченка.

Поетична творчість Тараса Григоровича Шевченка настільки велична та безмежна, що надихає своєю щирістю та відкритістю не одне покоління людей, висвітлює його мрії про краще майбутнє для свого народу, відображає уявлення поета про свободу, життя, любов і правду.

Олесь Гончар зазначав: «Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира…Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах і в наших піснях, у глибинних, найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен pозвиватись».

Великий Кобзар для нас є символом відчуття приналежності до України, символом надії та розуміння того, що правда завжди перемагає. Без нього Україна не була б такою, якою вона є сьогодні.

Віде привітання