До пам’ятної дати в Мар'ївському будинку культури урочисто відкрито Українську Світлицю

Дата: 09.03.2021 17:23

Окрасою  Світлиці стали роботи чудової народної майстрині пані Надії Токар. Подарований нею вишитий портрет Кобзаря стане основою майбутніх композицій!

На урочисте відкриття завітали голова сільської ради Євген Бова та депутат обласної ради Ірина Степаненко.

Євген Юрійович відмітив, що « … спадок, який залишив Тарас Шевченко понад 2 століття тому отримали друге життя у 21 столітті. Тому 207-й день народження Шевченка – це привід не лише вшанувати пам'ять великого Кобзаря, але і згадати творчість, яка не втрачає своєї актуальності у наші дні. Пишаюсь нашою командою, яка кожного дня наполегливо працює, відновлюючи культурні традиції Новоселівської громади!»

Із захопленням розглядаючи експонати Світлиці, Ірина Вікторівна зазначила «Шевченко – модерний, він символ Нації, її нескореності і Сили. Я щиро вдячна ініціаторам цієї Світлиці - голові громади Євгену Бові, очільниці відділу культури Юлії Загребі з її дружнім колективом, Людмилі Котляревській та всім дітям, які долучилися до сьогоднішнього свята. Зробимо все можливе, щоб Шевченкова Світлиця в Мар’ївці стала улюбленим місцем для дозвілля як малих, так і дорослих. І щоб завжди в ній звучала Мудрість Кобзаря».