Досвід розвитку територіальних громад Полтавщини

Дата: 04.03.2021 22:19

В студії PTV сільський голова Євген Бова розповів про досягнення нашої громади, основні здобутки у різних сферах життєдіяльності, а також про плани і перспективи розвитку.

Фото без опису Фото без опису

У ході діалогу торкнулися тем благоустрою, ремонту доріг, транспортних перевезень, управління відходами, облаштування місць для відпочинку і паркових зон.

Обмінялися практичним управлінським досвідом. Наголос - на взаємовигідній співпраці між громадами заради досягнення добробуту їх мешканців.

Євген Юрійович акцентува увагу на тому, що запорукою успішного територіального розвитку є згуртованість команди, залученість депутатського корпусу - саме це є сильними сторонами Новоселівської громади.

Подробиці ефіру дивіться у відео: https://www.youtube.com/watch?v=uopof-lukwU