Вітаємо Діану Гриценко з перемогою!

Дата: 03.03.2021 12:23

Діана Гриценко, солістка студії «Ритм» здобула почесне І-ше місце Відкритого Кубку Полтавської області з черліденгу.

02 березня 2021 року управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації було проведено Відкритий Кубок Полтавської області з черліденгу, в якому взяла участь студія естрадно-спортивного танцю «Ритм» відділу культури, молоді, спорту та туризму Новоселівської сільської ради. У номінації «Джаз-соло» (вікова категорія 5-8 років) Діана здобула беззаперечну перемогу. Черліденг – це не просто вид танцю, а спортивний напрям, що поєднує в собі виконання танцювальних, гімнастичних елементів та акробатичних трюків.

Пишаємося, що в нашій громаді зростає така талановита молодь! Щиро вітаємо Діанку, її батьків та керівника колективу Троцьку Інну Олександрівну з цим вагомим здобутком. Побажаємо їм нових творчих успіхів та досягнень і, звісно, перемог у змаганнях найвищого рівня!

Відео сюжет