Громадське обговорення символіки Новоселівської громади

Дата: 02.03.2021 14:58

З 2-го по 22-ге березня 2021 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадської думки про затвердження Новоселівською сільською радою символіки Новоселівської територіальної громади: герба і логотипа.

ГЕРБ

ЛОГОТИП

Герб і логотип, які пропонуємо для обговорення, розроблені командою Студії графічного дизайну MIRONENKO design.

Для подання пропозицій звертайтеся:

• за телефоном (099)0577522 та поштою popovayuliya777@gmail.com – Юлія Попова, директор КУ «Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району» Новоселівської сільської ради (в робочі дні з 9.00 год. до 13.00 год.)
  • або подавайте свої пропозиції в мережі фейсбук Новоселівської громади (у коментарях під постом на сторінці чи в особисті повідомлення)

Пропозиції приймаємо протягом 20 днів з дати оголошення громадського обговорення.