Всеукраїнський конкурс-грант «Проєкт сучасного куточка живої природи Фельдман Еко-парка»

Дата: 02.03.2021 09:02

До уваги педагогів, педагогічних колективів закладів позашкільної, загальної середньої та дошкільної освіти, учнівських колективів та творчих учнівських об'єднань!

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (далі: НЕНЦ) спільно з РЛП «Фельдман Еко-парк» та Комунальним закладом «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» оголошують конкурс-грант  на створення та розвиток куточків живої природи в межах закладу освіти та відповідного забезпечення матеріально-технічною базою, необхідною для повноцінного їх функціонування (тваринами, птахами, рослинами) за наступними номінаціями:

«У мене є ідея» (створення куточка живої природи);

«Сучасний погляд» (модернізація куточка живої природи).

Переможці отримують грант РЛП «Фельдман Еко-парк»: комплект меблів для куточка живої природи та необхідне поповнення колекції тварин, птахів, рослин для живого куточку за згодою.

Додаткова інформація - за тел.: 063 238 84 89 (координатор конкурсу: Найда Надія Василівна, завідуюча зоолого-тваринницьким відділом НЕНЦ).

Умови проведення Всеукраїнського конкурсу-гранту «Проєкт сучасного куточка живої природи Фельдман Еко-парка»