Відбулася щотижнева апаратна нарада

Дата: 01.03.2021 14:40

Під керівництвом голови сільської ради Євгена Бови в понеділок, 1 березня 2021 року, відбулася апаратна нарада за участю керівників відділів, а також підприємств і установ сільської ради, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Керівники відділів та установ доповіли про проведену роботу, зазначили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Серед першочергових завдань на поточний тиждень визначені наступні:

• підготовка тендерної документації на виконання робіт і проведення закупівель щодо виготовлення зупинок, детальних планів територій, реконструкції частини Новоселівського будинку культури під дитячий садок, поточний ремонт вуличного освітлення, обладнання для шкіл тощо;
  • реєстрація майнових прав на приміщення Амбулаторій та ФАПів, які на минулій сесії прийняті на баланс сільської ради для їх подальшого належного утримання та фінансування;
  • розчистка територій і планування робіт по облаштуванню паркових зон у Терентіївці, Новоселівці, Божківському, Рунівщині та Божково з урахуванням залучених коштів у вигляді грантів та соціальних угод;
  • підключення електроенергії до будівлі ЦНАСП у с. Новоселвка;
  • укладання меморандуму про співробітництво з Агенцією місцевих доріг та визначення робочих питань узгодження розташування зупинок, дорожніх знаків та вказівників;
  • робота з підприємцями, які заборгували виплату по податках;
  • підготовка територій і приміщень для розміщення КП «Турбота» і МПО в с. Божківське;
  • підготовка 2-х проектів для подання на конкурси та залучення додаткових ресурсів: по облаштуванню Центру надання культурних послуг у Божківському будинку культури та організації роботи «Творчої інклюзивної майстерні» в Новоселівці;
  • оголошення громадського обговорення розробленої символіки Новоселівської ОТГ – герба і логотипу з подальшим їх затвердженням на сесії сільської ради;
  • перереєстрація шкільних автобусів та придбання підручників для навчальних закладів;
  • планові виїзди працівників Служби у справах дітей у родини зі складними життєвими обставинами, до дітей-сиріт та вжиття відповідних заходів спільно з дільничним інспектором та працівниками ювенальної пробації.

Особливу увагу Євген Юрійович приділив питанням благоустрою населених пунктів Новоселівської громади. Зі свого боку, сільська рада доклала багато зусиль і фінансових ресурсів: придбано матеріально-технічне забезпечення, встановлені сміттєві контейнери, регулярно вивозяться відходи, знешкоджуються аварійні дерева. Незважаючи на те, що комунальники КП «Турбота» щоденно наводять лад на узбіччях доріг, кладовищах, місцях загального користування, попереду ще багато роботи. Назріла необхідність долучати самих мешканців громади до прибирання територій населених пунктів. Це стосується і прибудинкових територій, і присадибних ділянок і ділянок, які використовуються жителями. Необхідно, щоб кожен з мешканців дбав про належний вигляд територій, що йому належать. З квітня почнемо проводити «толоки чистоти» в населених пунктах громади за узгодженим графіком (буде оприлюднений заздалегідь). Окрім цього, працюватиме адмінкомісія, яка складатиме акти на порушників за засмічення територій, після чого останні будуть притягнуті до відповідальності.

Тож давайте шанувати роботу одне одного, відповідально ставитися до навколишнього середовища і разом перетворювати зовнішній вигляд громади на краще!