Учні Новоселівської школи презентували науково-дослідні роботи на Всеукраїнській конференції

Дата: 27.02.2021 11:02

25 лютого 2021 р. у режимі онлайн відбулася XV Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід». Всього на конференцію було подано понад 240 робіт від юних пошуковців із 18 областей України.

Фото без опису Фото без опису

Долучилися до участі в конференції і учні Новоселівської школи – вихованці гуртків Комунального закладу «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради» - Богомаз Еліна, Лобко Богдан та Карнаух Володимир.

Конференція мала на меті залучення учнівської молоді до краєзнавчо-дослідницької роботи з питань філософії, історії, краєзнавства, формування філософської  культури здобувачів освіти, обмін досвідом роботи.