Виховання здорової молоді на секції вільної боротьби при Новоселівському будинку культури триває!

Дата: 23.02.2021 16:45

Фізична активність та спорт - це запорука здоров’я підростаючого покоління громади.

Виховання здорової молоді з гармонійним та всебічним розвитком - одне з основних завдань, яке ставить перед собою Ільченко Володимир Михайлович, тренер секції вільної боротьби при Новоселівському будинку культури.

Юні спортсмени нещодавно отримали нове спортивне покриття для занять і почали активну роботу по опануванню всіх тонкощів і прийомів боротьби, підготовку до майбутніх змагань. Секція уже налічує понад 40 дітей в трьох вікових групах. Всі вони із задоволенням працюють в залі вдосконалюючи свою майстерність.

Сподіваємося, що вихованці секції досягнуть неабияких успіхів та стануть учасниками світових, Всеукраїнських, обласних, та регіональних чемпіонатів, у яких посядуть призові місця.

Відео сюжет