День Героїв "Небесної сотні". Новоселівська громада пам'ятає!

Дата: 20.02.2021 10:16

Історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинялися під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Сьогодні ми з болем і скорботою згадуємо тих, хто своїм життям викупив свободу для мільйонів українців і дав шанс збудувати нову демократичну правову державу.

Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем. Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли національний і патріотичний дух. Саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості.

Ми віримо у світле, щасливе майбутнє України. Від кожного з нас залежить, в який бік хитнуться терези долі України. Тому, кладімо часточку свого серця, своєї душі, своїх умінь на бік правди і світла!