Щоденна праця, яка приносить результат і задоволення

Дата: 04.02.2021 17:16

Як ми вибираємо роботу? У двох словах — ми шукаємо для себе найкраще. Хочемо щоб робота приносила радість від спілкування з колегами, задоволення від робочого процесу та результату і достойну матеріальну винагороду.

У відділі культури, молоді, спорту та туризму тривають підготовчі роботи по облаштуванню української світлиці. Силами працівників закладів культури громади зібрано невеличку колекцію посуду, рушників, картин, предметів побуту. Ведуться роботи по організації виставкового простору. Вдячні всім небайдужим до збереження культурного надбання громади. Запрошуємо долучатися до поповнення експонатами української світлиці Новоселівської громади!

«У моїй роботі мені подобається все!» – цю фразу можуть сказати працівники відділу культури, молоді, спорту та туризму Новоселівської сільської ради. В приємній творчій атмосфері спільно з колегами та однодумцями народжуються нові творчі проекти, а креативні, оригінальні ідеї втілюються в життя з ентузіазмом та натхненням. Розвиваємося, спілкуємося з цікавими людьми, здобуваємо знання, ділимося досвідом та ідеями. Щасливі кожного дня творити щось нове і не зупиняємося на досягнутому!