Відбулася нарада працівників закладів культури Новоселівської громади

Дата: 01.02.2021 16:10

В Новоселівському будинку культури відбулася нарада працівників закладів культури Новоселівської громади.

Начальником відділу культури, молоді, спорту та туризму Юлією Загребою було підведено підсумки роботи у 2020 році, зокрема здачу державної статистичної звітності, роботу в період пандемії та карантинних обмежень, популяризацію роботи закладів культури в мережі інтернет.

На нараді висвітлено та обговорено з керівниками клубних і бібліотечних закладів громади ряд актуальних питань в галузі культури, туризму, молодіжної політики, фізкультури і спорту: планування роботи на 2021 рік, організація заходів змістовного дозвілля населення різних вікових груп, розвиток туризму, залучення активної молоді до участі в суспільному житті громади, залучення більшої кількості населення до спорту, популяризація здорового способу життя, співпраця із закладами культури інших територіальних громад. Зібрана інформація щодо нагальних потреб та проблем закладів культури, обговорена стратегія їх вирішення.

За підсумками наради завідуючим клубних та бібліотечних закладів було надано відповідні доручення.