Наближаємо послуги до споживача!

Дата: 29.01.2021 10:54

Наші адміністратори – це команда професіоналів, яка працює для людей! Нам важливо, щоб кожен наш житель громади міг отримати якісну послугу на місці, не виїжджаючи зі свого села!

Фахівці постійно підвищують рівень своєї кваліфіікації. Так протягом 2-х днів Юлія Провороцька і Яна пройшли навчання за короткостроковою програмою "ЦИФРОВА ГРАМОТНІСТЬ".

ЦНАП Новоселівської сільської ради функціонує як система віддалених робочих місць.

Так, в населених пунктах знаходяться спеціалісти, що надають адміністративні послуги та консультації щодо послуг просто у селах:

1) село Новоселівка, пров. Підлісний, буд.6. Адміністратор Конопльова Яна Володимирівна, моб.+380980571977.

2) село Надержинщина, вул. Молодіжна, буд. 7. Адміністратор Мартинова Неоніла Іванівна, моб.+380955305446

3) село Нестеренки, вул. Миру, буд. 10. Адміністратор Тверетіна Ганна Григорівна, моб.+380668164749.

4) село Черкасівка, вул. Першотравнева, буд. 16. Адміністратор Рябокінь Людмила Григорівна, моб.+380667950043.

5) село Рунівщина, вул. Гагаріна, буд. 7. А. Адміністратор Провороцька Юлія Василівна, моб.+380507357290, Віддалені робочі місця – це рішучий крок задля наближення послуг для мешканців громади. Це зручність і комфорт для наших людей, яким не потрібно витрачати час та кошти на проїзд для того, аби взяти необхідний підтверджувальний документ або довідку. Також у нашому відділі ЦНАП можна отримати консультацію та здійснити реєстрацію бізнесу або майнових прав.

Державний реєстратор з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців – Єрмашова Наталія Валентинівна

Державний реєстратор з питань реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – Стешіна Тетяна Остапівна

м. Полтава, вул. Шевченка, 7, каб. 29 +380684934405

Наші фахівці працюють уважно, якісно, швидко, цінуючи час клієнтів!