Відзначаємо День Соборності України

Дата: 22.01.2021 08:50

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. В цей вікопомний день, Директорією Української Народної Республіки було проголошено Акт злуки із Західноукраїнською Народною Республікою. Українська мрія про єдність, свободу і незалежність як основу державності в цей історичний день 1919 року набула цілком реальних обрисів.

Саме ці події, століття назад, сформували підґрунтя для відродження незалежної, соборної і демократичної держави.

Тож прийміть найкращі привітання з нагоди одного з найвеличніших свят – Дня Соборності України! Нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя. Щиро бажаємо всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо рідної України!

Відеопривітання