Збагачуємо бібліотечний фонд завдяки благодійникам

Дата: 21.01.2021 15:35

Зараз в оновленому Новоселівському бібліотечному просторі створені всі умови для гарного відпочинку та навчання, але катастрофічно не вистачає нових книг, тому ми намагаємось брати участь в усіх конкурсах, благодійних акціях, щоб поповнити наш фонд.

Так, в листопаді наша бібліотека долучилася до благодійної ініціативи Національного Демократичного Інституту (НДІ) та Благодійного фонду "Бібліотечна країна" - ми заповнили заявку та надали необхідні дані. Це дало можливість безкоштовно отримати двотомник “Це зробила вона” і “Це теж зробила вона” - ілюстровані книги для дітей і підлітків про видатних українок.

"Роль жінки в суспільному житті України часто недооцінювали, а даремно. Вони творили історію, здобули повагу і славу по цілому світу, вони мріяли і досягали мети. Книги «Це зробила вона» та «Це теж зробила вона» подаровані Новоселівській бібліотеці благодійним фондом «Бібліотечна країна» дають змогу гідно оцінити внесок видатних українок в розвиток науки, культури та політики. Це зробила вона – це зможеш зробити і ти!" - зазначила у відеозверненні Юлія Загреба, начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Новоселівської сільської ради.