Здобутки Новоселівської ОТГ увійшли до «Книги успіхів» - виданні Асоціації міст України

Дата: 19.01.2021 11:35

Збірка «Книга успіхів» містить короткі історії про життя і розвиток громад в умовах децентралізації.

У розділі «Безпека громади» з-поміж інших, йдеться про позитивний досвід розвитку Місцевої пожежної охорони Новоселівської сільської ради шляхом залучення грантових коштів.

«У с. Божківське, що входить до складу Новоселівської ОТГ, почала діяти місцева пожежна охорона. Завдяки грантовим коштам громада забезпечила відділення пожежної охорони спеціально обладнаним приміщенням, сучасним інвентарем для гасіння пожеж та спеціальним одягом для працівників. ДСНС надала вогнеборцям пожежний автомобіль. Працівники пожежної охорони готові у цілодобовому режимі надавати допомогу та ліквідовувати пожежі на території громади. Вони пройшли необхідне навчання та отримали відповідні допуски для проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж»

Розробником проекту виступила Агенція місцевого розвитку, яка також здійснювала супровід його реалізації. За сприяння обласного депутата Ірини Степаненко МПО отримала пожежний автомобіль, який дозволяє оперативно виконувати пожежно-рятувальні заходи.

Більш докладна інформація про проект – на сайті Новоселівської ОТГ: http://surl.li/jlvs

«Книга успіхів» доступна для завантаження ТУТ