Створюємо «Українську світлицю» для розвитку культури і туризму в громаді. Запрошуємо усіх долучатися!

Дата: 15.01.2021 15:52

В перші неділі Нового Року ми плануємо все, що хочеться втілити за цей рік в роботі, відпочинку, особистому житті. В цей час ми намагаємося впорядкувати простір що нас оточує: свою оселю, робоче місце, місця для зберігання та ін. Щоб створити щось нове – потрібно спершу позбутися старого. Відділ культури, молоді, спорту та туризму запланував у новому році створити «Українську світлицю» для розвитку культури і туризму в громаді.

Дорогі жителі громади! Кожен може долучитися до оформлення цього простору. Якщо десь в комірчині у Вас є непотрібні старовинні речі: посуд, рушники, картини, музичні інструменти, предмети побуту, книги, та інші предмети з історією, що на Вашу думку можуть бути цікавими іншим, приносьте за адресою: с. Новоселівка, вул. Олени Пчілки, 33. Вони будуть гідно представлені у нашій «Українській світлиці», отримають нове життя і будуть радувати односельців та гостей нашої громади!