З 1 січня 2021 року повноваження щодо надання соціальних послуг передано до Новоселівської ОТГ

Дата: 15.01.2021 14:19

Шановні жителі Новоселівської громади! Наше завдання – вселити в людей надію та віру в добро. Всі ми – члени великої родини, які щиро вболівають за мешканців своєї громади і радіють, коли бачать, якою вдячністю світяться обличчя тих, кому ми допомагаємо подолати труднощі, що з різних обставин вникли в житті.

Повідомляємо, що з 1 січня 2021 року повноваження щодо надання соціальних послуг передано до Новоселівської ОТГ.

Для оформлення будь-яких видів соціальних допомог, пільг, подання відповідних заяв та документів, отримання консультацій громадянам тепер необхідно звертатися за місцем свого проживання до адміністраторів центру надання адміністративних та соціальних послуг за адресами:

1) село Новоселівка, пров. Підлісний, буд.6. Адміністратор Конопльова Яна Володимирівна, моб.+380980571977.

2) село Надержинщина, вул. Молодіжна, буд. 7. Адміністратор Мартинова Неоніла Іванівна, моб.+380955305446

3) село Нестеренки, вул. Миру, буд. 10. Адміністратор Тверетіна Ганна Григорівна, моб.+380668164749.

4), село Черкасівка, вул. Першотравнева, буд. 16. Адміністратор Рябокінь Людмила Григорівна, моб.+380667950043.

5) село Рунівщина, вул. Гагаріна, буд. 7. А. Адміністратор Провороцька Юлія Василівна, моб.+380507357290

Режим роботи:

Понеділок - п’ятниця з 8.00 - 17.00

Перерва на обід з 12.00 – 13.00

Субота, неділя – вихідні дні.

З повагою, Новоселівській сільський голова Євген Бова