Вітаємо з Днем народження Сало Олену Володимирівну!

Дата: 11.01.2021 17:05

Сьогодні свій день народження відзначає прекрасна жінка, депутат Новоселівської сільської ради - Сало Олена Володимирівна.

Колектив сільської ради, депутатський корпус щиро вітають зі святом іменинницю. Бажаємо, щоб всі події в житті і починання в будь-якій справі були пронизані любов’ю, теплом і розумінням близьких! Бажаємо завжди бути наповненою світлом і енергією! Добробуту, душевної рівноваги, досягнення всіх поставлених цілей і  везіння! І нехай усі ці побажання виконуються на тлі міцного здоров’я!