Куті смачної, коляди гучної! Христос рождається! Славімо його!

Дата: 06.01.2021 13:07

Дорога Новоселівська громадо! У переддень Різдва бажаємо миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості та міцного здоров’я!

Людина тягнеться душею до світла. Це прагнення вклав своєму творінню Господь. Світло Вифлеємської Зорі об’єднало світ Землі і Неба, подарувало надію, сповістивши про народження Сина Божого. Кожного року в Різдвяний Святвечір збираємося довкола спільного столу, щоб в родинному колі розділити радість Вифлеємської новини.

Коли Різдвяна ніч засяє зірками, нехай ваше найбільше бажання збудеться. Хай майбутнє принесе розуміння сенсу буття та власного щастя! Хай минуле приходить тільки зі світлими спогадами, а теперішнє залишається успішним та радісним!

Відео-привітання