Визначені переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів – членів МАН України

Дата: 30.12.2020 15:02

У І етапі конкурсу приймали участь 10 учнів навчальних закладів Новоселівської громади.

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Захист наукових робіт відбувався 21 грудня в онлайн форматі у зв'язку з карантинними обмеженнями.

Учасники Божківського навчально-виховного комплексу

І місце:

1. Гордієнко Денис Якович – 11 клас. Наукове відділення: екології та аграрних наук. Секція: охорона довкілля та раціональне природокористування. Тема: «Визначення об’єму небезпечних компонентів ТПВ в сільській місцевості». Керівник – Васюкова Н.М.

2. Нещадим Владислав Русланович – 11 клас. Наукове відділення: хімії та біології. Секція: зоологія. Тема: «Характеристика синантропних птахів с. Божківського». Керівник – Васюкова Н.М.

ІІ місце:

1. Мазурок Владислава Юріївна – 8 клас. Наукове відділення: історії. Секція: всесвітня історія. Тема: «Мідійське суспільство та культура в стародавніх письмових памятках і середньовічному епосі». Керівник – Пантюхова Т.М.

2. Вусик Артем Вікторович – 9 клас. Наукове відділення: математики. Секція: прикладна математика. Тема: «Нестандартні способи знаходження площ деяких многокутників та їх застосування при розв’язуванні задач із практичним змістом». Керівник – Шубіна І.Г.

ІІІ місце:

1. Шетілова Сніжана Володимирівна – 8 клас. Наукове відділення: мовознавства. Секція: англійська мова. Тема: «Вплив сексизмів на розвиток англійської мови у ХХІ ст.». Керівник – Гонтова В.Г.

Учасники Новоселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

ІІ місце:

1. Гордієнко Костянтин Сергійович – 7 клас. Наукове відділення: хімії та біології. Секція: зоологія. Тема: «Поширення та біологія бабака в околицях с. Надержинщина Полтавського району». Керівник – Рудь А.Е.

2. Малюх Анастасія Павлівна – 11 клас. Наукове відділення: екології та аграрних наук. Секція: психологія. Тема: "Взаємозв'язок виникнення агресивної поведінки дітей та типу сімейного виховання". Керівник –Банько Т.В.

3. Бут Юлія Євгенівна – 9 клас. Наукове відділення: фізики та астрономії. Секція: експериментальна фізика. Тема: «Очищення води електричним струмом». Керівник – Стрижак М.Ю.

ІІІ місце:

1. Козлан Олександр Вікторович – 11 клас. Наукове відділення: мовознавства. Секція: англійська мова. Тема: «Вплив англіцизмів на сучасний український молодіжний сленг». Керівник – Шанда Н.В.

Учасники Рунівщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

ІІІ місце:

1. Кирлик Владислава Юріївна – 9 клас. Наукове відділення: мовознавства. Секція: зарубіжна література. Тема: «Творчість Ду Фу – перлина середньовічної поезії». Керівник – Алієва Н.Я.