Учні Новоселівської громади стали учасниками ХІ обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді

Дата: 29.12.2020 14:44

Вихованці навчальних закладів нашої громади Гордієнко Денис (Божківський НВК) та Богомаз Еліна (Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.) приймали участь у ХІ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина  –  земля моя свята».

Гордієнко Денис дослідив проблематику «Поводження з окремими фракціями побутових відходів в сільській місцевості».  Керівник: Васюкова Н. М., вчитель біології.

Богомаз Еліна висвітлила тему «Вплив кліматичних факторів на поширення та шкодочинність комах на території Руднянського лісництва Полтавського району». Керівник: Рудь А. Е., учитель основ здоров’я.

Дослідницькі роботи учнів опубліковані у Збірнику кращих матеріалів ХІ обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Полтавщина  –  земля моя свята», а їх автори нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА.

Конференція проходила протягом листопада 2020 року у заочно-дистанційній формі і мала на меті виявлення та підтримку обдарованої учнівської молоді, залучення її до пошукових та наукових досліджень. Організатор заходу – Комунальний заклад «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради». Матеріали юних дослідників надійшли від 156-ти учасників із 22-х територій, 3-х закладів обласного підпорядкування, вихованців КЗ «ПОЦНПВТКУМПОР».