Якісні послуги для населення Новоселівської ОТГ забезпечують працівники ЦНАПу

Дата: 23.12.2020 07:54

Серед пріоритетних завдань керівництва Новоселівської громади – забезпечення дотримання інтересів громадян та надання якісних адміністративних послуг. У цьому питанні важливу роль відіграє робота працівників ЦНАПу і державних реєстраторів, які здійснюють реєстрацію юридично значимих дій.

Для зручності жителів громади адміністратори та державні реєстратори ЦНАП працюють у селах Новоселівка, Надержинщина, Нестеренки, Рунівщина, Черкасівка та м. Полтава.

Станом на 22.12.2020 адміністратори ЦНАП надали такі послуги:

• реєстрація місця проживання – 260 од.
  • зняття з реєстрації місця проживання – 262 од.
  • видача довідок різного характеру – 2740 од.
  • прийняття документів на різні види пільг і передані до УПЗС – 217 од.

Державні реєстратори забезпечують надання доступних, кваліфікованих послуг громадянам з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. За півроку державними реєстраторами  проведено 1349 реєстраційних дій.

Громадянам спочатку надаються консультації, які документи потрібні подати, аби зробити ту чи іншу реєстраційну дію, а після сплати адміністративного збору, який передбачений чинним законодавством та підготовки необхідних документів людина повертається до державних реєстраторів, для отримання адміністративної послуги.

Державні реєстратори Новоселівської сільської ради також проводять роз'яснювальну роботу серед населення щодо змін у чинному законодавстві у сфері реєстрації майна та бізнесу. Наголошують, що діють онлайн-сервіси, де також можна дізнатися детальну інформацію або отримати адміністративну послугу.