Підведено підсумки конкурсу «Книга – громаді»

Дата: 19.12.2020 10:59

Сьогодні, в День Святого Миколая ми отримали для Новоселівської бібліотеки понад 50 книжечок!

Фото без опису Фото без опису

Це результат перемоги у конкурсі «Книга – громаді» від Фундації Дарини Жолдак спільно з Ресурсний центр ГУРТ. Щиро вдячні організаторам конкурсу за такі чудові подарунки!

Книги українською та російською мовою, розраховані на читачів різного віку: Азбука, казки, «Справа Василя Стуса», «Человек в поисках смысла», «Розробка планів розвитку громад з культурною складовою» та багато інших.

Поспішайте! Книжечки в очікуванні своїх читачів!