Вітаємо з Днем народження Ірину Вікторівну Степаненко!

Дата: 17.12.2020 08:55

17 грудня свій День Народження відзначає чарівна жінка, турботлива мама, впевнений та мудрий керівник, яскравий лідер - депутат Полтавської обласної ради Ірина Вікторівна Степаненко.

В цей чудовий день, шановна Ірино Вікторівно, дозвольте привітати Вас зі святом, висловити вдячність за підтримку і тепле ставлення до людей, за реалізацію чудових проектів, що допомагають громаді розвиватися та ставати кращою! Цінуємо Ваші якості талановитого керівника і сміливість приймати виклики складних завдань.

Бажаємо Вам завжди залишатися ніжною, витонченою, красивою. Нехай Ваша доброта, людяність і турбота завжди повертаються сторицею. Бажаємо ніколи не опускати планку Вашого прагнення до розвитку, добиватися досконалості у всьому, чітко вірити у свій успіх, йти по життю з високо піднятою головою дивлячись тільки вперед. Щоб всі проблеми з роками перетворювалися на позитивний досвід, що надихне досягати нових висот.

Хай щастя наповнить Ваш дім, любов – Ваше серце, затишок – серця Ваших рідних та близьких, а успіх – всі Ваші справи і починання!

Відео привітання