1 грудня: 29-а річниця Всеукраїнського референдуму

Дата: 01.12.2020 11:02

01 грудня 1991 року в Україні відбулася доленосна подія Всеукраїнський референдум щодо незалежності України. Волевиявленням народу було підтверджено Акт проголошення незалежності нашої держави, ухвалений 24 серпня 1991 року Верховною Радою України.

Не було жодного регіону, жодного населеного пункту, де ідея незалежності України не знайшла б підтримки більшості громадян. Втретє за 350 років нашої героїчної і водночас трагічної історії – від Визвольної війни середини ХVІІ століття – Україна здобула самостійність.

Дорога Новоселівська громадо! Нехай день прийдешній принесе всім здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги, нехай мрія про краще майбутнє окриляє на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України!

Відео-привітання