Проводиться робота по створенню релігійної громади

Дата: 30.11.2020 15:50

Місцевою владою нашої об’єднаної громади ініційовано побудову Храмів Православної Церкви України на території Новоселівської сільської ради.

Передумовою побудови Храму є створення релігійних громад, які є місцевою релігійною організацією віруючих громадян одного й того ж культу, віросповідання, напряму, течії або толку, які добровільно об'єдналися з метою спільного задоволення релігійних потреб.

Побудова храму Божого – це та добра справа, яку людина може понести у вічність. У храмі ми знаходимо мир у своїй душі, черпаємо невидиму Божественну благодать, у храмі ми отримуємо ті повчання, які лягають в основу нашого духовного життя. Зараз ми живемо в історичний час, адже ми не лише учасники, а й співтворці нашої новітньої церковної історії.

Всіх бажаючих та небайдужих жителів громади, які хочуть долучитися до нас, можуть звертатися до відділу культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Новоселівської сільської ради.