Створюємо належні умови жителям громади для комфортного проживання

Дата: 20.11.2020 10:39

Сільська рада і усі підпорядковані їй підприємства проводить планомірну роботу, спрямовану на створення сприятливих умов для проживання людей і розвитку громади.

За словами голови сільської ради Євгена Бови «…на території Новоселівської громади планово здійснюємо роботи в рамках обласної програми "Питна вода Полтавщини". Сьогодні розпочали роботи по бурінню артезіанської свердловини в селі Божково. Також завершили перший етап робіт по бурінню свердловини в селі Терентіївка. Паралельно проходять роботи по проектуванню водогонів у цих селах, які будуть реалізовуватись в наступному році, разом з водогоном в селі Новоселівка. Однак водогони будуть працювати належним чином лише в разі наявності водонапірної башти (про що ми дізнались лише в ході влаштування колонки від свердловини в селі Новоселівка, в якій встановлений насос розрахований тільки на водонапірну башту та ще й без автоматики, і про що ніхто не зазначив!), тому зараз плануємо роботи і кошти для будівництва цих башт. Однак все це буде узгоджуватись з проектантами і спеціалістами, в залежності від навантаження водопроводу» .

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Велика робота також проведена по облаштуванню вуличного освітлення населених пунктів. У цілому за півроку здійснено поточний ремонт існуючих ліній вуличного освітлення у селах: Новоселівка, Терентіївка, Крюкове, Пасківка, Надержинщина, Кованьківка,  Божківське, Рунівщина, Черкасівка, Вільхівщина, Коломак та частково в селах Нестеренківського старостату на суму понад 1 400 тис. грн.

Встановлюються опори (там, де це необхідно) і сучасні світильники, обрізаються гілки дерев і чагарники, що заважають монтажним роботам. Облаштування вуличного освітлення здійснює підприємство БНН-Груп.

Фото без опису  Фото без опису

Роботи ще тривають і невдовзі будуть належним чином освітлені решта сіл громади.

Здійснюється відновлення (чистка та встановлення нового обладнання) колодязів загального користування.

Працюємо на благо громади!