Запрошуємо до секції вільної боротьби!

Дата: 10.11.2020 09:31

Заняття вільною боротьбою є чудовим засобом для попередження різноманітних недуг, пов’язаних з поставою, вони позитивно впливають на психо-емоційний стан дітей, допомагають їм здружитися.

При Божківському будинку культури з минулого року успішно працює секція вільної боротьби, де тренуються більше 20 дітей різної вікової категорії. Очолює її досвідчений тренер майстер спорту Воробйов Микола Федорович. Він не лише навчає дітей практичним навичкам самозахисту, а й допомагає боротися з труднощами і лінощами, вчить відповідально ставитися до свого здоров’я.

Юні спортсмени вже брали участь у перших серйозних змаганнях – Відкритому ХІ всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, що відбувся в с. Новокостянтинівка Запорізької області, де вони здобули призові ІІІ місця.

Тож бажаємо нашим спортсменам впевнено йти до своєї мети, самовдосконалюватися і здобути нові перемоги. А всіх бажаючих запрошуємо долучитися до цього чудового виду спорту!

Відеосюжет з тренування