До Дня української писемності та мови в бібліотечних просторах Новоселівської громади відбулися заходи по вшануванню рідного слова

Дата: 06.11.2020 15:34

Український народ має давню історію, він створив оригінальну й неповторну культуру, відому всьому світові. Однак найголовнішою його ознакою, що дає йому право називатися нацією, є мова – найбільша духовна цінність, суть і основа буття. «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра.

Шановні друзі, 9 листопада ми відзначатимемо велике свято День української писемності та мови. Напередодні свята в бібліотечних просторах Новоселівської громади відбулися ряд заходів по вшануванню рідного слова. Завідуючі бібліотек, допомогли учням доторкнутися до чистого джерела, духовності, організувавши книжкові виставки, квести, літературні читання та вікторини. Юні читачі виявилися гарними знавцями українських прислів’їв, приказок та загадок. Діти отримали багато позитивних емоцій, а найактивніших учасників відзначили подарунками.

Отож, бажаємо всім нам утверджувати рідну мову, дбати, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну та українців!

Відеоперегляд заходів доступний за ПОСИЛАННЯМ