У Центрі громадської активності зустрічали вихованців військово-патріотичного гуртка «Патріот» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»

Дата: 29.10.2020 14:00

Сьогодні дві доброзичливі завідуючі - закладу Центру громадської активності та Рунівщинського будинку культури радо зустрічали своїх гостей вихованців військово-патріотичного гуртка «Патріот» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Терешківської сільської ради.

Янко Наталія Іванівна розповіла маленьким читачам як звичайна сільська бібліотека перевтілилась у сучасний бібліотечний простір. Ознайомила з книжковою виставкою до Дня визволення України від фашистських загарбників, присвячена безсмертному подвигу та звитязі українського народу в роки Другої світової війни. Марія Петрівна Албет запропонувала юним гостям відвідати музей «Історії села Рунівщини».

Діти з зацікавленістю прослухали про історію створення музею, переглянули фото ветеранів Другої світової війни та фото учасників АТО, а також змогли доторкнутися до озброєння тих подій. На закінчення своєї зустрічі у спортивному залі будинку культури гості пограли в більярд.

Юні друзі отримали масу позитивних емоцій та вражень.

Дякуємо директору закладу «Центру дитячої та юнацької творчості» Григорович Марині Олександрівні за вихованців!