До Дня визволення України від фашистських загарбників у бібліотечних просторах громади проходять книжкові виставки

Дата: 27.10.2020 13:24

Напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників у бібліотечних просторах Новоселівської громади організовано книжкові виставки, присвячені безсмертному подвигу та звитязі українського народу в роки Другої світової війни. В цей день відбулося остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної території України.

Книжкові виставка – це вдячний привід, щоб віддати належну шану не тільки воїнам, що піднялись на бій з фашизмом, а й усім тим, хто кував перемогу, працюючи на заводах і фабриках, у наукових установах, на ланах і фермах, хто боровся із ворогом у партизанських загонах і підпіллі, у Русі Опору за межами Батьківщини, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах.
Низький уклін та щира вдячність нашим сивочолим ветеранам, які піднімали з руїн, наново відроджували міста та села. Сьогодні Ви – найбільша наша гордість, приклад мужності та незламності духу.
Бажаємо кожному міцного здоров'я, родинного затишку, благословенного неба, натхнення й успіхів в усіх починаннях та усіляких гараздів! І нехай кожен із нас береже святу пам'ять про нашу славетну минувшину!

Для тих, хто не зможе відвідати виставки в бібілотечних просторах через карантинні обмеження пропонуємо переглянути відео.