Вітаємо переможців конкурсу дитячих малюнків «Тої слави козацької повік не забудем!»

Дата: 26.10.2020 14:18

Ось і закінчився марафон голосування по визначенню переможців 2 етапу конкурсу дитячих малюнків на тему «Тої слави козацької повік не забудем!».

Фото без опису Фото без опису

Дуже приємно, що серед нас є активні жителі, котрі слідкують за культурним життям громади та підтримують талановиту молодь.

Тож за результатами Вашого голосування у віковій категорії від 6 до 10 років перемогу здобув Максим Шкреба, 7 років (206 лайків). У віковій категорії від 11 до 14 років найбільше лайків (151) отримав Клокатов Влад, 12 років.

Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень. Висловлюємо подяку всім учасникам конкурсу за цікаві та креативні малюнки. Сподіваємося, що з року в рік ваша майстерність зростатиме. Переможців та учасників 2 етапу чекають подарунки, які допоможуть у створенні нових шедеврів!