Центр громадської активності знайомить своїх відвідувачів з класиками української літератури.

Дата: 20.10.2020 13:29

Пам’ять про видатних класиків української літератури повинна бути для нас святинею. Шанувати цю пам’ять — священний обов’язок кожного, хто дорожить своєю національною честю, своєю гідністю, своїм добрим ім’ям!

У теплій та затишній залі бібліотечного простору, завідуюча Центром громадської активності Янко Наталія Іванівна привітно зустріла маленьких друзів - учнів 3-6 класів Рунівщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На зустрічі дітки мали змогу в цікавій формі познайомитися з геніальною поемою "Енеїда" І.П.Котляревського, що живить чітачів гумором, відвагою, дотепністю та завзятістю героїв. А також поринути в життєвий та творчий шлях українського генія Тараса Шевченка описаного Михайлом Чалим у його книзі. Маленькі читачі отримали багато окриляючих вражень, позитивних емоцій та мотивацію для подальшого прагнення до знань!

Дякуємо депутату Полтавської обласної ради Ірині Вікторівні Степаненко за збагачення бібліотечного фонду нашої громади!