В громаді розпочали встановлення нових павільйонів на зупинках громадського транспорту

Дата: 16.10.2020 20:40

Сьогодні в с. Божківське та с. Крюкове з’явилися ось такі симпатичні зупинки. В Божківському - одна і дві в Крюкове.

Всього таких зупинок буде виготовлено цього року вісім. Ще три буде найближчим часом встановлено в Новоселівці та дві в Терентіївці. Демонтовані в Новоселівці і Терентіївці зупинки, які будуть замінені на нові, будуть встановлені в с. Вербове і с. Опішняни. Демонтована «стара» зупинка в Божківському, на жаль, не придатна для використання далі. Сподіваємося, що саме такі зупинки наступного року будуть встановлені по всій території громади.