Літературні читання в Центрі громадської активності

Дата: 12.10.2020 14:50

Центр громадської активності на базі Рунівщинської сільської бібліотеки мав чудову можливість завдяки подарунку депутата Полтавської обласної ради Ірини Вікторівни Степаненко познайомити читачів та дізнатися про основні віхи життєвого та творчого шляху відомої поетеси, відкрити для себе дивовижний світ художнього слова Ліни Костенко, знаної не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Фото без опису Фото без опису

Гості закладу - 11 клас Рунівщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів спільно з вчителем української літератури Шевченко Наталією Михайлівною та завідуючою Центром Янко Наталією Іванівною ознайомили присутніх з аудіо- та відеоматеріалами про живу легенду сучасної української літератури.Зустріч з автором – це насамперед знайомство з його творами. На зустрічі звучали поезія та пісні на вірші Ліни Костенко у виконанні відомих українських митців.

Секрет популярності письменниці в тому, що її поезія віддзеркалює душу українського народу. Ліна Костенко – поет-діагност із надчуттєвим камертоном, що ловить найменші вібрації часу, але водночас і найсуворіший моральний суддя, який оцінює все крізь призму вічних засад: любові, добра, моралі.

Мандрівка до нев’янучого саду поезій справила незабутнє враження на всіх присутніх!