Шановні кандидати в депутати до Новоселівської сільської ради та ваші агітатори!

Дата: 09.10.2020 12:55

Громада у нас одна. Ми всі хочемо бачити її чистою. Рішенням виконкому від 17 вересня було визначено, що для розміщення передвиборчої агітації виконком прийняв рішення про відведення місць для агітації виключно на дошках оголошення. Дошки оголошення встановлені.

Також виборча агітація у відповідності до вимог Виборчого Кодексу буде розміщена на території виборчих дільниць. Окрім зазначених місць, розміщення агітаційних матеріалів на території громади заборонене.

Сьогодні по всій громаді розміщені отакі ось об’яви. Їх розміщення є порушенням вищезгаданого  рішення виконкому.

Тому звертаємося до кандидатів, від чийого імені вони розклеюються. Зорієнтуйте своїх агітаторів на неухильне дотримання рішення виконкому.

Вибори – не привід засмітити громаду папірцями, розклеюючи їх на кожному стовпі. Всі хочуть жити в чистій громаді. То давайте дотримуватись загальних цивілізованих правил співіснування в ній.

Адміністрація Новоселівської сільради