На території Божківського НВК обладнано новий спортивний майданчик

Дата: 07.10.2020 12:32

Турбота про молоде покоління, створення належних умов для фізичного розвитку школярів - головне завдання оновленої команди Новоселівської ОТГ.

Фото без опису Фото без опису

За словами керівника Божківського НВК Валентини Берданової: "Кожне відвідування заступника голови Новоселівської ОТГ Бови Євгена Юрійовича - це завжди приємний сюрприз для наших вихованців. Ось і цього разу вчергове, Євген Юрійович довів, що його слова не розходяться з ділом".

На території Божківського НВК обладнано новий спортивний майданчик! Божківський НВК поповнився новим спортивним обладнанням! Учні, почуваючись в захваті, відразу поспішили на допомогу. Діти якомога швидше хочуть випробувати нові спортивні споруди!