Вітаємо з Міжнародним днем лікаря!

Дата: 05.10.2020 15:12

Щорічно в світі у перший понеділок жовтня відзначають Міжнародний день лікаря. Цей день заснований в знак подяки і поваги до людей в білих халатах. У це свято лікарі всіх напрямків, незалежно від статі та національності отримують однакову подяку за внесок у порятунок життя людей.

2019−2020 роки змусили багатьох людей почати цінувати працю медиків ще більше, адже під час пандемії ці люди найбільше піддавалися і продовжують піддаватися ризику.

Від імені Новоселівської громади вітаємо людей, чиї руки рятують найбільшу коштовність людини - життя. Бажаємо, здоров’я вам та вашим родинам, щоб професія лікаря, завжди була шанована і поцінована. Щоб люди ніколи не забували значимість і важливість вашої праці. Нехай всі ваші пацієнти швидше одужають і порадують вас здоровими, життєлюбними посмішками. Зі святом!

Відеопривітання