Оголошено початок процедури громадського обговорення Генерального плану с. Божкове

Дата: 05.10.2020 09:46

Оголошення

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про планування і забудову територій», Закону України «Про архітектурну діяльність», Новоселівська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту містобудівної документації «Генерального плану села Божкове Полтавського району Полтавської області»

Замовник проекту - Новоселівська сільська рада.

Підстава - Рішення одинадцятої  сесії сьомого скликання Новоселівської сільської ради, від 18 лютого 2020 року «Про розробку генеральних планів сіл».

Розробник проекту КП «Планування і забудова територій Полтавського району та здійснення архбудконтролю».

З проектом Генерального плану: графічними матеріалами та пояснювальною запискою можна ознайомитися на офіційному сайті Новоселівської громади.

Відповідальна особа за забезпечення організації, розгляд пропозицій Генерального плану Базавлук Н. О., адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції: Полтавський р-н, с. Новоселівка, пров. Підлісний, 6, тел. 0532-556621.

Розгляд пропозицій буде здійснюватися в термін з 09.10.2020 року по 09.11.2020 року.