В Новоселівській громаді привітали вчителів з їхнім професійним святом

Дата: 02.10.2020 17:11

Сьогодні, другого жовтня, колективи навчальних закладів Новоселівської об’єднаної громади відзначають професійне свято – День працівників освіти. Їх привітали зі святом перший заступник сільського голови Євген Бова, начальник загального відділу Інна Ждан і начальник відділу культури, молоді, туризму і спорту Юлія Загреба.

«У кожного з нас в житті є свої вчителі та наставники, яких ми пам’ятаємо і яким ми вдячні. Від вас залежить, якою буде наша нація, країна та які цінності сформуються у нашої молоді. Результат вашої роботи – це вдячність громадян нашої громади, оцінка вашої роботи – це наші діти, якими ми пишаємося. Ми вас підтримуємо і дуже цінуємо вашу роботу», – привітав педагогів перший заступник сільського голови Євген Бова.

Педагогічні колективи Божківського НВК, Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст., Рунівщинської ЗОШ І-ІІІ ст., Марївської та Нестеренківської початкових шкіл отримали солодкі подарунки до свята.

Дорогі вчителі! Вітаємо Вас! Бажаємо міного здоров’я, щастя і творчої наснаги!