В Новоселівській ОТГ встановлюють нові дошки оголошень

Дата: 02.10.2020 16:41

Завершується встановлення по території Новоселівської громади 20-и новеньких дошок оголошень. На яких буде розміщуватися офіційна інформація сільської ради. Встановлення дошок оголошень  - є потребою часу, так як сьогодні ще далеко не всі наші мешканці мають доступ до Мережі, щоб відстежувати наші повідомлення он-лайн.

Встановлення дошок стало можливим за рахунок соціальної угоди з підприємством нашої громади.

Вони встановлені в тих місцях, де незабаром з’являться нові зупинки, щоб очікуючи транспорту, люди могли ознайомитися з інформацією.

Сьогодні триває передвиборча агітація. Тому закликаємо всіх жителів громади, бути пильними і не дозволяти засмічувати наші села агітаційними матеріалами.

Згідно рішення виконкому Новоселівської сільської ради, агітаційні оголошення можуть розміщуватися виключно на дошках оголошень.

З повагою, адміністрація Новоселівської сільської ради

Фото без опису         Фото без опису

На фото: так виглядали дошки оголошень раніше, так вони виглядають зараз.