Вітаємо з Днем працівників освіти!

Дата: 02.10.2020 13:52

Дорогі освітяни! Приймміть нащі щирі привітання з нагоди Вашого професійного свята!

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Ваша мудрість і знання – запорука успішного виховання наших дітей. Ви стільки сил вкладаєте в свою справу, що часом забираєте свою цінну увагу у близьких. Віримо, що добро, яким ви огортаєте серця учнів повернеться до вас сторицею. Будьте такими ж милими, рідними, даруйте всім свої посмішки і позитивний настрій, ведіть своїх учнів до нових висот.

Відділ культури, молоді, спорту та туризму Новоселівської сільської ради щиро вітає Вас з Днем працівників освіти. Бажає Вам безмежної любові, вдячних учнів, терпіння, благополуччя, здоров’я і наснаги на довгі щасливі роки плідної праці і дарує це відеопривітання!