Зона відпочинку на Острові в Терентіівці - вже реальність

Дата: 29.09.2020 09:01

Вітдепер жителі і гості нашої громади мають чудове місце для відпочинку на Острові поблизу с. Терентіївка.

Зроблено величезні обсяги робіт з благоустрою: розчищено територію острова від чагарників і спиляних дерев вирівняно територію. Це стало можливим завдяки підтримці обласного депутата Ірини Степаненко, яка забезпечила ці роботи спеціальною технікою.

За кошти, отримані з обласного бюджету в рамках перемоги у конкурсі "Бюджет участі Полтавської області" та за співфінансування з місцевого бюджету встановлені садово-паркові елементи: дерев'яні альтанки і грибки для відпочинку, побудовано майданчик для занять спорту, облаштована санітарна зона (вбиральня, роздягальня), відремонтований місток через річку Свинківка, а по всій території острова розміщені урни для відходів та ліхтарі.

Про комфортні умови для відпочинку дивіться у відеосюжеті про Острів